Do 1 lutego można składać wnioski kandydatów do nagrody im. dr. Władysława Biegańskiego za wybitną i znaczącą działalność w ochronie zdrowia i szczególny charakter pracy na rzecz pacjenta. Wnioski mogą składać także stowarzyszenia, fundacje.
więcej »
Częstochowskie Centrum Aktywności Seniorów zaprasza wszystkich seniorów na Bal Walentynkowy w dniu 15 lutego o godz. 18.00 do restauracji Tori.
więcej »
Ministerstwo Finansów uruchomiło usługę Twój e-PIT, dzięki której to Krajowa Administracja wypełni w imieniu podatnika zeznanie PIT-37 oraz PIT-38 ( dotyczące zbycia np. papierów wartościowych). Przygotowane zeznanie będzie dostępne od 15 lutego w serwisie podatki.gov.pl.
więcej »
Informujemy o naborze organizacji pozarządowych zainteresowanych nieodpłatnym pozyskaniem osób bezrobotnych na prace społecznie użyteczne (PSU) w organizacjach pozarządowych.
więcej »
Rusza nabór kandydatów i kandydatek do pracy w ramach grupy roboczej, której zadaniem będzie opracowanie nowych zasad częstochowskiego budżetu obywatelskiego, zgodnych ze zmianami wprowadzonymi nowelizacją ustawy o samorządzie gminnym.
więcej »
W tym roku po raz kolejny organizowana jest kampania związana z 1% która ma na celu promowanie lokalnych stowarzyszeń, fundacji i klubów.
więcej »
Impreza pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy odbędzie się 12.01.2019 r. o godz. 14.00 w Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana przy ul. Wilsona 16.
więcej »
Styczeń to miesiąc, w którym Miejska Biblioteka Publiczna oferuje seniorom szeroki wachlarz działań kulturalno-edukacyjnych. Bogaty program gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie!
więcej »
18 grudnia w Ratuszu Miejskim odbyła się uroczystość wręczenia nagród Prezydenta Miasta Częstochowy ,,Laur Pomocy Społecznej” i ,,Mecenas Pomocy Społecznej”. Podczas spotkania wręczono również certyfikaty ,,Miejsce przyjazne osobom z niepełnosprawnością" i „Miejsce przyjazne ...
więcej »

Elektroniczny Generator

Elektroniczny Generator jest narzędziem internetowym umożliwiającym w prosty sposób wypełnienie oferty realizacji zadania publicznego składanej przez organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa, w art. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w ramach

  • otwartych konkursów ofert (art. 14 ustawy)
  • trybu małych zleceń (art. 19a ustawy)

Czytaj więcej

Przekaż 1%

Media

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych (w skrócie CCOP) powstało aby wspomagać organizacje III sektora. CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.  

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych

CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.