FUNDACJA INSTYTUT ROZWOJU OSOBISTEGO INVEST oraz URZĄD MIASTA CZĘSTOCHOWY zapraszają wszystkich uczniów częstochowskich SZKÓŁ PODSTAWOWYCH do udziału w konkursie na zbiórkę nakrętek. Do wygrania nagrody rzeczowe oraz udział w Pikniku Ekologicznym. To już druga edycja!
więcej »
FUNDACJA INSTYTUT ROZWOJU OSOBISTEGO INVEST oraz URZĄD MIASTA CZĘSTOCHOWY zapraszają uczniów częstochowskich SZKÓŁ PODSTAWOWYCH klas I-III do udziału w konkursie plastycznym na wykonanie EKO – MARZANNY. Do wygrania nagrody rzeczowe oraz udział w Pikniku Ekologicznym. To już druga edycja!
więcej »
Dla osób w wieku 60+ odbędą się bezpłatne zajęcia w ramach zadania "Pogodna jesień - starzej się godniej"
więcej »
Stowarzyszenie Aktywny Senior Zaprasza serdecznie 20 marca 2017 na wspólną wycieczkę do: Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach, Sztolni Czarnego Pstrąga oraz Muzeum Chleba w Radzionkowie.
więcej »
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Częstochowie zaprasza na bezpłatne WARSZTATY TANECZNE ZUMBA
więcej »
Stowarzyszenie Aktywny Senior z siedzibą przy ul. Michałowskiego 17 w Częstochowie otwiera swoje drzwi dla wszystkich seniorów 50+ i zaprasza do wspólnych działań.
więcej »
Stowarzyszenie Hospicjum Dar Serca ogłasza nabór osób z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym lub znacznym - z chorobą nowotworową zainteresowanych udziałem w projekcie „Rozwinąć skrzydła”.
więcej »
16 lutego w godz. 10.00-12.00 zapraszamy na bezpłatne szkolenie z obsługi platformy internetowej umożliwiającej prowadzenie dialogu społecznego i konsultacji on-line. Platforma uwzględnia szczególne potrzeby osób z niepełnosprawnością.
więcej »
Celem projektu "Centrum dzwoni" jest wejście osób niepełnosprawnych na rynek pracy. Centrum Doradztwa-Zawodowego i Zatrudnienia Osób z Niepełnosprawnością” zaprasza na spotkanie organizacyjne w dniu 16.02.2017 r. w Częstochowskim Centrum dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi przy ul. Focha 71 a o ...
więcej »

Elektroniczny Generator

Elektroniczny Generator jest narzędziem internetowym umożliwiającym w prosty sposób wypełnienie oferty realizacji zadania publicznego składanej przez organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa, w art. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w ramach

  • otwartych konkursów ofert (art. 14 ustawy)
  • trybu małych zleceń (art. 19a ustawy)

Czytaj więcej

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych

CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.

Przekaż 1%