Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu z wypełniania ofert w elektronicznym generatorze, skierowanym do podmiotów ekonomii społecznej, które będą składać oferty konkursowe na rok 2022.
więcej »
Do listopada ankieterzy zapytają mieszkanki i mieszkańców województwa śląskiego o sposoby przemieszczania się do pracy, szkoły, na zakupy lub do domu.
więcej »
30 września to ostatni dzień głosowania na zadania, które będą realizowane w ramach budżetu obywatelskiego w 2022 roku. Do północy można wybierać spośród propozycji ogólnomiejskich i dzielnicowych, które przeszły pozytywnie ocenę formalną i merytoryczną.
więcej »
Kończy się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Jak donosi miejskie biuro spisowe w czwartek 30 września, czyli w ostatni dzień spisu, w Urzędzie Miasta Częstochowy dyżur rachmistrzów będzie pełniony w godzinach od 8 do 24.
więcej »
Przed nami już kolejna edycja organizowanego przez Wojewodę Śląskiego konkursu na najaktywniejszego seniora w województwie śląskim. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wyróżnionych ze względu na płeć, w wyniku których laureaci otrzymają tytuły „Aktywnej seniorki” oraz ...
więcej »
Wrzesień to jeden z ostatnich w miarę bezpiecznych terminów na uzyskanie statusu OPP i w konsekwencji znalezienie się na liście uprawnionych do otrzymywania 1%. NGO, które uzyskują status OPP teraz korzystają z dodatkowego bonusa - nie muszą składać sprawozdań OPP, żeby znaleźć się ...
więcej »
Od 24 września wszystkie osoby, które ukończyły 50 lat będą mogły otrzymać przypominającą szczepionkę marki Pfizer. Trzecią dawkę szczepienia przeciw koronawirusowi mogą już otrzymywać osoby m.in. leczone onkologicznie, po przeszczepach, z niedoborem odporności lub zakażone HIV.
więcej »
Dyrektor Krajowego Biura do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii ogłosił konkurs z terminem składania ofert do 15 października 2021 roku na realizację w 2022 r. zadań z zakresu przeciwdziałania narkomanii.
więcej »
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Częstochowie informuje zaprasza beneficjentów na hipoterapię, która będzie odbywać się w Stajni Biały Borek w Biskupicach.
więcej »

Elektroniczny Generator

Elektroniczny Generator jest narzędziem internetowym umożliwiającym w prosty sposób wypełnienie oferty realizacji zadania publicznego składanej przez organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa, w art. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w ramach

  • otwartych konkursów ofert (art. 14 ustawy)
  • trybu małych zleceń (art. 19a ustawy)

Czytaj więcej

Przekaż 1%

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych

CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.