Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłasza konkurs związany z zakupem, tresurą i utrzymaniem psów pomocnych dla ludzi z ograniczoną sprawnością funkcjonowania w społeczeństwie.
więcej »
Zapraszamy na wydarzenie organizowane przez Fundację Chrześcijańską "Adullam", które ma na celu zaprzyjaźnić najmłodszych obywateli naszego miasta ze słowem pisanym. Początek 21 lipca 2017 r. o godz. 16.00 na ul. Warszawskiej 21.
więcej »
Fundacja „Niech Się ... Dzieje” wraz z Ośrodkiem Promocji Kultury „Gaude Mater” mają zaszczyt kolejny raz zaprosić Państwa na spotkanie z Ojcem Leonem Knabitem.
więcej »
Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłasza konkurs „Niewłaściwa ochrona przeciwpożarowa i jej wpływ na środowisko oraz czyste powietrze", w którym mogą brać udział organizacje pozarządowe!
więcej »
W dniach 16-20 lipca na Jasnej Górze zagości Europejskie Forum Młodych organizowane przez Stowarzyszenie Katolickiej Wspólnoty "Emmanuel". W programie Forum m.in. warsztaty, konferencje, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz koncerty zespołów.
więcej »
Dom Kultury w Koniecpolu zaprasza na Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej. W ramach festiwalu odbędą się trzy koncerty zaplanowane na 23 lipca, 20 sierpnia oraz 17 września.
więcej »
Sierpień to miesiąc, w którym Miejsca Biblioteka Publiczna oferuje seniorom szeroki wachlarz działań kulturalno-edukacyjnych. Bogaty program gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie!
więcej »
Organizacje pozarządowe to jeden z podmiotów, które mogą brać udział w konkursie Ministerstwa Zdrowia dot. przeciwdziałania zachowaniom autodestrukcyjnym w środowiskach o zwiększonym ryzyku.
więcej »
Fundacja Oczami Brata zaprasza na spotkanie z twórcami Festiwalu Sztuki Współczesnej w Przestrzeni Publicznej "ART.eria" Martą Frej i Tomaszem Kosińskim. Spotkanie odbędzie się 13 lipca o godz. 17.00 w klubokawiarni Alternatywa 21. Wstęp wolny.
więcej »

Elektroniczny Generator

Elektroniczny Generator jest narzędziem internetowym umożliwiającym w prosty sposób wypełnienie oferty realizacji zadania publicznego składanej przez organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa, w art. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w ramach

  • otwartych konkursów ofert (art. 14 ustawy)
  • trybu małych zleceń (art. 19a ustawy)

Czytaj więcej

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych

CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.

Przekaż 1%