Konferencja ,,Depresja i jej oblicza'' W programie: -prelekcje specjalistów na temat profilaktyki, terapii, form wsparcia, -dyskusja -poczęstunek 29.11.2017 godz. 10.00 -13.00 MDK ul. Łukasińskiego 50/68 Częstochowa WSTĘP WOLNY!
więcej »
Do 4 grudnia 2017r. można składać wnioski o przyznanie nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy w dziedzinie pomocy społecznej za rok 2017
więcej »
MSiT ogłasza konkurs na dofinansowanie w 2018 roku organizacji zajęć sportowych dla uczniów w ramach zadania „Sport dla Wszystkich” oraz działania „Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży”.
więcej »
Biblioteka Publiczna im. dr Władysława Biegańskiego zaprasza na jesienne wykłady i warsztaty. W programie znajduje się również ciekawa oferta dla seniorów.
więcej »
11 grudnia 2017 roku, o godz. 17:00 w Filharmonii Częstochowskiej odbędzie się XII Gala Częstochowskiego Wolontariatu. Uroczystości towarzyszyć będzie występ zespołu Impast oraz występ Jacka Pietrzaka – uczestnika programu „Mam Talent”.
więcej »
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Częstochowie zaprasza z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka na I Olimpiadę Sportową dla Przedszkolaków "Mam prawo do rozwoju fizycznego", która odbędzie się 27 listopada w godz. 10.00 -12.00 w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. ...
więcej »
Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani Częstochowa zaprasza 11 listopada 2017 roku na Niepodległościowy trening "Od świtu do zmierzchu", by jak co roku dla uczczenia tego wyjątkowego dnia przeprowadzić świąteczny trening na terenie Promenady im. Czesława Niemena i Lasku Aniołowskiego.
więcej »
10 i 11 listopada w odbędą się miejskie uroczystości upamiętniające 99. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
więcej »
Informuję, że Prezes Sądu Rejonowego w Częstochowie zwrócił się o wskazanie podmiotów gotowych do przyjęcia w roku 2018 skazanych, skierowanych przez Sąd w celu wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na rzecz określonego podmiotu w ramach orzekanej przez Sąd kary ograniczenia ...
więcej »

Elektroniczny Generator

Elektroniczny Generator jest narzędziem internetowym umożliwiającym w prosty sposób wypełnienie oferty realizacji zadania publicznego składanej przez organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa, w art. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w ramach

  • otwartych konkursów ofert (art. 14 ustawy)
  • trybu małych zleceń (art. 19a ustawy)

Czytaj więcej

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych

CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.

Przekaż 1%