Wydział Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy ogłasza nabór do udziału w pracach Zespołu ds. oceny wniosków złożonych na realizację w 2021 r. zadań w ramach inicjatywy lokalnej w Częstochowie z zakresu kultury fizycznej.
więcej »
Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta Częstochowy ogłasza nabór kandydatów/kandydatek do udziału w charakterze członka/członkini Zespołu ds. oceny wniosków na realizację w 2021 r. zadań w ramach inicjatywy lokalnej w Częstochowie będących w zakresie ...
więcej »
W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z COVID-19, decyzją Prezydenta Miasta Częstochowy od 19 października 2020 r. do odwołania zawieszona zostaje działalność Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej oraz ...
więcej »
Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Częstochowy ogłasza nabór kandydatów/kandydatek do udziału w charakterze członka/członkini Zespołu ds. oceny wniosków na realizację w 2021 r. zadań w ramach inicjatywy lokalnej w Częstochowie będących w zakresie działania Wydziału ...
więcej »
Fundacja Pro NGO przygotowuje wydarzenie dla organizacji pozarządowych, dzięki któremu praktycy ze świata biznesu, urzędów, techniki oraz osoby współpracujące z organizacjami pozarządowymi, podzielą się wiedzą i doświadczeniem w temacie skutecznych i efektywnych działań.
więcej »
Zapraszamy na ŚLĄSKIE FORUM DIALOGU SPOŁECZNEGO w kontekście doświadczania niepełnosprawności organizowane w ramach Śląskiego Konwentu Regionalnego - przed Ogólnopolskim Kongresem Osób z Niepełnosprawnościami.
więcej »
Ruszył nabór na tworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych prowadzony przez Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej - JOWES.
więcej »
Fundacja „Dr Clown” organizuje wielki „Tydzień Uśmiechu” zachęcając do dzielenia się uśmiechem i dobrą energią z innymi. Wielkim finałem akcji będzie przekazanie przez Doktorów Clownów zabawek na oddziały pediatryczne w całej Polsce, w tym także do szpitali w Częstochowie.
więcej »
Częstochowskie Towarzystwo Profilaktyki Społecznej zaprasza do skorzystania z internetowego poradnictwa oraz całodobowego telefonu interwencji kryzysowej, jeśli doświadcza się przemocy i innych trudności życiowych.
więcej »

Elektroniczny Generator

Elektroniczny Generator jest narzędziem internetowym umożliwiającym w prosty sposób wypełnienie oferty realizacji zadania publicznego składanej przez organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa, w art. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w ramach

  • otwartych konkursów ofert (art. 14 ustawy)
  • trybu małych zleceń (art. 19a ustawy)

Czytaj więcej

Przekaż 1%