Zapraszamy 28 września 2018 r. na Konferencję Naukową "DZIECKO ZE SPEKTRUM AUTYZMU - ZROZUMIEĆ I POMÓC"
więcej »
Stowarzyszenie PERASADA, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, rozpoczyna od października br. nową działalność.
więcej »
Stowarzyszenie Aktywny Senior zaprasza wszystkich mieszkańców szczególnie seniorów z rodzinami na spotkanie pt.: „Rok praw kobiet, setna rocznica przyznania Polkom praw wyborczych”
więcej »
21 września, w sali sesyjnej Urzędu Miasta, odbędzie się IV Konferencja Edukacyjna pt. „Profilaktyka i wczesna diagnostyka astmy, chorób alergicznych u dzieci”. Początek godz. 10.00. Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Promocji Zdrowia Dzieci i Młodzieży „Nasze Dzieci”.
więcej »
10 października 2018 roku Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Katowicach organizuje spotkanie informacyjne dotyczące Wolontariatu Europejskiego oraz Europejskiego Korpusu Solidarności.
więcej »
W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, już w najbliższą sobotę, ANNA MIELCZAREK i PATRYCJA SZLEMPO zapraszają na wspólne kijkowanie z Pasją do Życia!
więcej »
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Częstochowie zaprasza na warsztaty papieru czerpanego w dniach 24-27 września br.
więcej »
Celem projektu, dofinansowanego z Funduszy Europejskich, jest zapobieganie wykluczeniu osób potrzebujących wsparcia za pomocą rehabilitacji ukierunkowanej na zniwelowanie skutków stwardnienia rozsianego i udarów niedokrwiennych mózgu.
więcej »
„Bezpiecznie we własnym domu ‒ usługi teleopiekuńcze w mieście” wpisane do "Złotej Księgi Dobrych Praktyk" . W Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich odbyła się uroczystość podsumowująca trzecią edycję projektu „Złota Księga Dobrych Praktyk na Rzecz Społecznego Uczestnictwa ...
więcej »

Elektroniczny Generator

Elektroniczny Generator jest narzędziem internetowym umożliwiającym w prosty sposób wypełnienie oferty realizacji zadania publicznego składanej przez organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa, w art. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w ramach

  • otwartych konkursów ofert (art. 14 ustawy)
  • trybu małych zleceń (art. 19a ustawy)

Czytaj więcej

Przekaż 1%

Media

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych (w skrócie CCOP) powstało aby wspomagać organizacje III sektora. CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.  

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych

CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.