W dniu 14.06.2019 r, od godziny 18:00 w Miejskim Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny Kuby Sienkiwiecza podczas którego będą zbierane środki na rehabilitację wybitnego akordeonisty Piotra Biazika.
więcej »
Rusza projekt "Profilaktyka dla kobiet" W każdy poniedziałek czerwca fachowcy z różnych dziedzin będą motywować uczestników zajęć do działań w zakresie swojej asertywności, aktywności obywatelskiej, stosownych zachowań w sytuacji, gdy członek rodziny jest uzależniony od alkoholu ...
więcej »
Czerwiec to miesiąc, w którym Miejska Biblioteka Publiczna oferuje seniorom szeroki wachlarz działań kulturalno-edukacyjnych. Bogaty program gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie!.
więcej »
29 maja o godz. 10.00 na Placu Biegańskiego odbędzie się XXI Dzień Godności dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Organizator wydarzenia: Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Częstochowie.
więcej »
24 maja na scenie Ośrodka Promocji Kultury "Gaude Mater" wystąpi Lidia Pospieszalska z zespołem. Album „Podróże na chmurze” jest bardzo różnorodny, inspirowany głównie jazzem, rytmami afrykańskimi, rapem, rockiem, funkiem, muzyką klasyczną, a także ludową.
więcej »
"Sztuka wygrywa z rakiem" - terapie wspierające leczenie chorób nowotworowych to temat międzynarodowej konferencji, która odbędzie się 31 maja br. w Częstochowie z udziałem prelegentów z Francji, Niemiec, Polski.
więcej »
Zapraszamy na Rodzinny Piknik Podmiotów Ekonomii Społecznej, który odbędzie się 26 maja br. w godz. 12.00 - 16.00 na Promenadzie im. Czesława Niemena w ramach 29. Dni Samorządu Terytorialnego.
więcej »
Pod takim hasłem odbędzie się 23 maja br. Marsz Różowej Wstążki, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki. Start o godz. 12.00 na Placu Daszyńskiego.
więcej »
Uniwersytetet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie zaprasza na V Międzynarodową Konferencję Naukową pt: „Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników w kontekście zmian demograficznych oraz migracji zarobkowych - wyzwania dla integracji zawodowej i ...
więcej »

Elektroniczny Generator

Elektroniczny Generator jest narzędziem internetowym umożliwiającym w prosty sposób wypełnienie oferty realizacji zadania publicznego składanej przez organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa, w art. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w ramach

  • otwartych konkursów ofert (art. 14 ustawy)
  • trybu małych zleceń (art. 19a ustawy)

Czytaj więcej

Przekaż 1%

Media

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych (w skrócie CCOP) powstało aby wspomagać organizacje III sektora. CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.  

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych

CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.