Spotkania z książką, konkursy, wystawy, zajęcia komputerowe, wycieczka na cmentarz żydowski - to propozycje z majowej oferty kulturalno-edukacyjnej Biblioteki Publicznej. Zapraszamy
więcej »
Rusza nabór projektów w konkursie Obywatel.IT - program rozwoju kompetencji cyfrowych osób powyżej 25 roku życia w woj. śląskim. Gminy i organizacje mogą starać się o granty w wysokości od 15 tys. do 150 tys. złotych. Nabór do 18 maja.
więcej »
Mieszkańcy Starego Miasta wystartowali w sportowej rywalizacji - zdrowy styl życia służy zapobieganiu uzależnieniom. Organizatorzy: Klub Abstynenta „Droga do wolności”, Porozumienie „Częstochowa – mówimy NIE uzależnieniom i Przemocy" i OSL Stare Miasto, Fundacja Chrześcijańska ...
więcej »
Czekamy na Wasze zgłoszenia do 30 kwietnia! Piknik odbędzie się w niedziele 27 maja br. w godz. 12:00-17:00 na Promenadzie im. Czesława Niemena.
więcej »
Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety na temat zaangażowania młodych ludzi w działania organizacji pozarządowych oraz możliwości aktywnego uczestniczenia młodzieży w życiu miasta. Wypełniać ją można od 17 do 30 kwietnia br
więcej »
Częstochowskie Towarzystwo Naukowe zaprasza 23 kwietnia na wykład pt. "Radość z odzyskanego śmietnika. Problemy społeczne miasta Częstochowy na progu niepodległości". Wstęp wolny.
więcej »
Klub Seniora MDK zaprasza w dniach 20 i 21 kwietnia na spotkania z podróżnikami, wystawy zdjęć, eksponatów oraz film w ramach IV edycji Festiwalu Podróżniczego, który przeniesie uczestników m.in. na Alaskę, Kubę, Saharę, do Afryki, Ameryki, Sudanu. Wstęp wolny.
więcej »
Prezydent Miasta Częstochowy ogłasza konsultacje w sprawie podziału miasta Częstochowy na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych.
więcej »
15 kwietnia obchodzić będziemy Światowy Dzień Trzeźwości, a od 16 do 20 kwietnia trwać będą w Częstochowie Otwarte Dni Trzeźwości, a w nich: mediacje, konsultacje z psychologami i lekarzami, warsztaty, prelekcje, filmy o tematyce antyalkoholowej.
więcej »

Elektroniczny Generator

Elektroniczny Generator jest narzędziem internetowym umożliwiającym w prosty sposób wypełnienie oferty realizacji zadania publicznego składanej przez organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa, w art. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w ramach

  • otwartych konkursów ofert (art. 14 ustawy)
  • trybu małych zleceń (art. 19a ustawy)

Czytaj więcej

Przekaż 1%

PIKNIK RODZINNY PODMIOTÓW EKONOMII SPOŁECZNEJ

Media

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych (w skrócie CCOP) powstało aby wspomagać organizacje III sektora. CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.  

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych

CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.