27 maja w niedizelę na Promenadzie im. Czesława Niemena odbędzie się Piknik Rodzinny Podmiotów Ekonomii Społecznej. Organizatorzy zapraszają wszystkich częstochowian.
więcej »
Alejami Najświętszej Maryi Panny przeszedł 24 maja X Marsz Różowej Wstążki. Jubileuszowemu marszowi w tym roku, towarzyszyła całodniowa akcja informacyjna, poświęcona zdrowiu kobiet - szczególnie profilaktyce chorób nowotworowych. Można było również skorzystać z bezpłatnych ...
więcej »
Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej i Dzienny Dom Seniora+ zaprasza seniorów z "Partnerstwa na Rzecz Seniorów" 22 czerwca na Noc Świętojańską.
więcej »
25 maja 2018 roku wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych (europejskie ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, w skrócie nazywane RODO). Oznaczają one duże zmiany w sposobie ochrony danych osobowych, także przez organizacje pozarządowe.
więcej »
Prawie miesiąc trwać będą w naszym mieście XI Częstochowskie Dni Rodziny. Rozpoczną się symbolicznie w Dniu Matki 26 maja, a zakończą w Dniu Ojca - oddając w ten sposób szacunek wszystkim matkom i ojcom, którzy swoją bezinteresowną miłością budują wartość rodziny.
więcej »
25 maja rozpocznie się nabór wniosków do V edycji budżetu obywatelskiego. Zadania można składać na dwa sposoby – na papierze lub elektronicznie. Nabór potrwa do 31 lipca.
więcej »
Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki zaprasza na X Marsz Różowej Wstążki, promujący profilaktykę chorób nowotworowych, zwłaszcza raka piersi. Marsz wyruszy 24 maja br. o godz. 12.00 z Placu Daszyńskiego.
więcej »
Do dnia 24 maja przyjmujemy zgłoszenia na VII Kongres "Obywatel Senior na trawie", który odbędzie się w sobotę 26 maja w godz. 10.00-16.00 w Parku Śląskim w Chorzowie. W programie rekreacja, gry sportowe, turnieje, porady, badania, warsztaty, występy artystyczne.
więcej »
Z okazji Dnia Matki 27 maja br. o godz.18.00 w Miejskim Domu Kultury przy ul.Łukasińskiego 50/6 odbędzie się koncert zespołu SILVER BAND, zatytułowany „List do Matki”. Repertuar obejmuje muzykę lat 80 i 90-tych. Jest skierowany nie tylko do Mam, ma charakter rodzinny.
więcej »

Elektroniczny Generator

Elektroniczny Generator jest narzędziem internetowym umożliwiającym w prosty sposób wypełnienie oferty realizacji zadania publicznego składanej przez organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa, w art. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w ramach

  • otwartych konkursów ofert (art. 14 ustawy)
  • trybu małych zleceń (art. 19a ustawy)

Czytaj więcej

Przekaż 1%

PIKNIK RODZINNY PODMIOTÓW EKONOMII SPOŁECZNEJ

Media

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych (w skrócie CCOP) powstało aby wspomagać organizacje III sektora. CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.  

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych

CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.