Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że Częstochowa zajęła I miejsce w konkursie “Gmina przyjazna ekonomii społecznej 2016”. Nasze miasto zyskało uznanie za zaangażowane w rozwój sektora ekonomii społecznej w województwie śląskim oraz za wsparcie i współpracę z podmiotami ekonomii społecznej.
więcej »
Informujemy, iż dyżur doradcy specjalistycznego prawnego w dniu 20 stycznia br. zostaje odwołany.
więcej »
Konkurs adresowany jest do wszystkich organizacji pozarządowych mających status organizacji pożytku publicznego w Częstochowie. Do wygrania bon marketingowy o wartości 1000,00zł ufundowany przez JURAJSKI OŚRODEK WSPARCIA EKONOMII SPOŁECZNEJ.
więcej »
Przedstawiamy propozycje działań kulturalno - edukacyjnych Biblioteki Publicznej im. dr. W. Biegańskiego w Częstochowie dla seniorów w lutym 2017r.
więcej »
UTW przy Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej , Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Częstochowy oraz Miejski Dom Kultury w Częstochowie zapraszają 21 stycznia br. na II Kolędowanie Chórów UTW.
więcej »
Stowarzyszenie Aktywny Senior zaprasza we wtorek 17 stycznia br. wszystkich seniorów na grę w kręgle.
więcej »
Pragniemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w dużym przedsięwzięciu, jakim będzie happening połączony z akcją MANNEQUIN CHALLENGE – ZWAŻ NA 1% z udziałem Prezydenta Miasta Krzysztofa Matyjaszczyka.
więcej »
Urząd Miasta Częstochowy-Wydział Polityki Społecznej rozstrzygnął konkurs na opracowanie logo Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
więcej »
Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Częstochowie zaprasza na koncert z romskim zespołem Teresy Mirgi KAŁE BAŁA, który odbędzie się w czwartek 5 stycznia br. o godzinie 18:00 w Bazylice Jasnogórskiej.
więcej »

Elektroniczny Generator

Elektroniczny Generator jest narzędziem internetowym umożliwiającym w prosty sposób wypełnienie oferty realizacji zadania publicznego składanej przez organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa, w art. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w ramach

  • otwartych konkursów ofert (art. 14 ustawy)
  • trybu małych zleceń (art. 19a ustawy)

Czytaj więcej

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych

CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.

Przekaż 1%