Stowarzyszenie "Peresada" zaprasza 12 grudnia o godz. 11.00 do MDK ul. Łukasińskiego 50/68 na wydarzenie pt. „Spotkania artystyczne z Perasadą”, podczas którego zostanie podsumowany projekt „Festiwal Moc – art”.
więcej »
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza obchodzony jest w dniu 5 grudnia na całym świecie. To święto wolontariuszy i organizacji zajmujących się wolontariatem. Dziękujemy także częstochowskim wolontariuszom.
więcej »
Szanowni Państwo informujemy, że ukazały się ogłoszenia otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych Gminy Miasta Częstochowy w 2020 r.
więcej »
Do 9 grudnia br. do godz. 15.59 można składać wnioski o dotacje z programu "Niepodległa" na dofinansowanie wydarzeń w 2020 roku. O dotacje mogą się ubiegać samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe.
więcej »
W dniu 9 grudnia 2019 roku o godzinie 14:00 w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II przy ul. Jagiellońskiej 67/71 odbędzie się otwarcie wystawy prac plastycznych, wykonanych przez uczniów częstochowskich szkół specjalnych.
więcej »
Zapraszamy do udziału w warsztacie z zakresu wypełniania nowych wzorów ofert dot. realizacji zadań publicznych.
więcej »
Prezydent Miasta Częstochowy ogłasza konkurs "Miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi” i konkurs "Miejsce przyjazne osobom z niepełnosprawnością". Konkurs ma na celu zaprezentowanie miejsc użyteczności publicznej, które są dostosowane do potrzeb rodziców z dziećmi lub do potrzeb osób z ...
więcej »
w dniu 30 listopada br o godzinie 17.00 zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury na widowisko muzyczne "Harcerska dola". Szczegóły na plakacie
więcej »
4 grudnia 2019 r. w sali sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy odbędzie się spotkanie informacyjne FIO 2020.
więcej »

Elektroniczny Generator

Elektroniczny Generator jest narzędziem internetowym umożliwiającym w prosty sposób wypełnienie oferty realizacji zadania publicznego składanej przez organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa, w art. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w ramach

  • otwartych konkursów ofert (art. 14 ustawy)
  • trybu małych zleceń (art. 19a ustawy)

Czytaj więcej

Przekaż 1%

Media

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych (w skrócie CCOP) powstało aby wspomagać organizacje III sektora. CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.  

Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych

CCOP służy integrowaniu organizacji pozarządowych oraz wspieraniu ich statutowej działalności na rzecz mieszkańców Częstochowy.